TDG, Etik Günü kapsamında Mühendislik Etiği seminerini gerçekleştirdi

İstanbul, 25 Mayıs 2021

Dijital dönüşümde küresel bir lider olan TDG, Etik Günü kapsamında Mühendislik Etiği seminerini gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz senelerde Sakarya ve Uludağ Üniversitelerinde düzenlenen seminer bu yıl Emin Direkçi ve Didem Saraç tarafından sanal ortamda yapıldı.

Üretim Grubu Başkanı Emin Direkçi: “Hem ilişkiler sebebiyle hem de sürdürülebilir bir hayat ve gezegen sebebiyle Etik konusu sadece üniversitede değil, ilköğretim öncesinden başlayarak, hayatın içerisine eklenmelidir.

https://www.youtube.com/watch?v=npIZ_wl6EOY&feature=youtu.be
 

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com