Cumhuriyetin 100. Yılı

Turkiye Cumhuriyeti 100 yasinda

Türkiye, 29 Ekim 2023

Türk bağımsızlığının ve Cumhuriyetimizin 100.yılı kutlu olsun.  

Hepimizin hedefi, teknolojide, bilimde, sanatta başarı için durmaksızın çalışmak, yeni fikirler, projeler üretmek. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, TDG’nin Türkiye organizasyonu olarak kurulmuştur.

Danışmanlık, sistem entegrasyonu, yazılım ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözümler sunan TDG, toplumda sağlıklı teknolojik gelişimin sağlanmasına katkı sağlamaktadır.

İstanbul, Bursa, Ankara ve Sakarya şehirlerinde faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözümler sunmaktadır.

TDG Türkiye, müşterilerinin en güvenilir iş ortağı, geleceğin şirketini yaratma sürecinde en proaktif destekçi ve çalışanları için en iyi organizasyondur. Günümüzde TDG bir “donanım, yazılım, hizmet” şirketinden çok daha fazlası olmuştur.

TDG, artık bilişsel çözümler sunan platform şirketi olarak çalışmaktadır. Çalışanlarımız ve ortaklarımız çok farklı konularda faaliyet gösterir. TDG’liler finansın dönüştürülmesine yardımcı olur, perakende alışveriş deneyimini iyileştirir ve hatta dünya çapında spor alanında yeni nesil deneyimi tasarlar. On yıllardır olduğu gibi topluma hizmet etmeye devam ediyoruz.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *