Coder in Action 2021 Kazananları Açıklandı

CiA (Coder in Action) Yönetim Kurulu “deprem” konulu dijital kod yarışması CiA2021’in kazananlarını açıkladı.

Istanbul, 30 Ağustos 2021

Dijital dönüşümde küresel bir lider olan TDG, Coder in Action 2021 Dijital Yarışmasında deprem sürecine çözüm üretecek projeleri duyurdu.

500’den fazla katılımcı ile gerçekleştirilen yarışmada, proje değerlendirme aşamalarının ardından CiA Yönetim Kurulu en iyi projeleri belirledi.

Kazananlar;

Birinci Proje –  Post Earthquake Audio Transmission System ZELZELE1.0 (İdris İbrahim Erten, Atakan Karaoğlan)

İkinci Proje – Giant Airbag Covering The Living Spaces In The Building During Earthquake (Büşra Küçüktürkmen, Onur Paşa, Ahsen Demirhan, Zekiye Turan, Berkay Onur Yıldız)

Ödüller;

Birincilik Ödülü – 3.000 USD

İkincilik Ödülü – 1.500 USD

Global CEO, Batur Erdoğan: “Teknoloji, onlarca yıldır bilimsel ilerlemelerin merkezinde yer alıyor. Coder in Action Programı, insan odaklı problemler için simülasyon sonuçları sağlıyor. CiA2021’in tüm kazananlarını tebrik ediyorum, büyük bir coşku gösterdiler.Sundukları çözümler kesinlikle topluma yardımcı olacaktır. TDG olarak, topluma hizmet etmeleri ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaları için girişimcileri, yenilikçileri ve çözüm üretenleri desteklemeye devam edeceğiz.”

TDG ve girişimci zihniyetle olan çalışmalarınız, insan sorunlarını çözen teknolojik çözümler geliştirme konusunda size derin bir anlayış ve bütünsel bir bakış açısı kazandırır. Bu etkinlikleri yeni teknolojileri denemek ve sosyal faydaya katkıda bulunma fırsatını elde etmek için kullanırsınız.

Coder in Action 2022 hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ziyaret edin → “CiA2022”

CiA2o2o “Pandemi” konulu kazanan projelere buradan ulaşın → “CiA2020”

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *