Değerli Müşterilerimiz,

Son 4 yıldır, kız çocuklarının daha iyi eğitim alabilmesi için lise veya üniversite çağındaki kızlarımıza burs veriyoruz. Kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik çalışmalarımız dahilinde, bu yıl 8 Mart Uluslararası Kadınlar Günü’nü de fırsat bilerek burs fonumuzun hedefleriyle uyumlu olan Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı‘na katkı sağlamaya karar verdik. Ve kızlarımız okula gidebilsin, meslek sahibi olabilsin, aydın bireyler olarak yetişsin diye sizlerin adına “Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı”na katkıda bulunduk.

Hepinize destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Saygı ve Sevgilerimle

Didem Saraç – TDG Türkiye Genel Müdürü

 

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com

Diğer Haberler