TDG, Sayın Demircan’ın Konuşmasına Sponsor oldu…

 

Bursa, 13 Aralık 2018

Kozan Demircan, dijitalleşen gelecek, 2019 ve gelecek beş yıl’’ başlığıyla bir konuşma yaptı. Demircan, şirketler için hayatta kalmanın gün geçtikçe zorlaştığını ve eğer yeterince öngörü, planlama ve hazırlık sahibiyseniz geleceğin markası ve sürdürülebilir işletmelerinden olma fırsatını yakalayabileceğinizi söyledi.

Dijital dönüşüm lideri ve aynı zamanda akademisyen olan Kozan Demircan, tüm bu soruların cevaplarını 13 Aralık 2018 tarihinde Bursa’nın en önemli şirket ve kurumlarında çalışan üst düzey yöneticileri ile paylaştı.

Etkinliğin duyurulmasının ardından, çoğu üretici firmaların YKB’leri ile çeşitli kurumların yöneticilerinden oluşan 100’den fazla kişi, Bursa’da yapılan bu konuşmaya katıldı.

Bu etkinliğe TDG Türkiye Genel Müdürü Didem Saraç ve TDG Türkiye Üretim, Perakende ve Ulaşım Sektöründen Sorumlu Başkan Emin Direkçi’de katıldı. TDG Türkiye Bursa Talks yönetimi tarafından ödüllendirildi ve plaketi BOSİAD Başkanı Abdullah Bayrak Bey takdim ettiler.

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com

Bursa Talks Hakkında

Bursa Talks yeni nesil bir platformdur. Teknoloji ve dijitalleşmenin getirdiği büyük değişime odaklanan Bursa Talks, kurumların, markaların ve bireylerin değişen ekosistemi algılamasını ve değişime uyum sağlamasını hedefliyor.

Busa Talks ağırlıklı olarak, yapay zeka, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, büyük veri, 3D yazıcılar, giyilebilir teknolojiler, akıllı şehirler ve akıllı fabrikalar, bulut bilişim, makine öğrenmesi ve derin öğrenme, siber güvenlik, kuantum bilgisayarlar, robotlar, blockchain ve Endüstri 4.0 teknolojileri gibi konulara odaklanmaktadır.

Bursa Talks platformundaki konuşmacılar, alanında uzman uzmanlardan oluşmakta ve uzmanlıkları mesleki bilgi, iş ve yaşam tecrübelerinden oluşmaktadır.