TDG yeni “Satınalma ve Birleşme Programını” duyurdu.

İstanbul, 30 Ağustos 2019

Dijital dönüşümde küresel bir lider olan TDG, işletmelerin dijital iş rekabetçiliğini hızlandırmaları için yeni bir “Birleşme ve Satın Alma Programını” duyurdu.

2019 Yılı Yönetim Kurulu Toplantısı’ndan sonra Küresel İcra Kurulu Başkanı Batur Erdoğan şunları söyledi: “M&A uzmanlarımız tarafından üstlenilen çalışmaları memnuniyetle karşılıyoruz. İşimizin inorganik büyüme boyutu 2020 için “Yönetim Kurulumuz” tarafından onaylandı. Bugün itibariyle Almanya ve Türkiye’deki birleşme ve satın alma fırsatlarına proaktif olarak odaklanıyoruz. Mobil, Yazılım Testi ve Robotik alanlarında benzer veya tamamlayıcı portföyü olan tüm aday işletmeleri bu programdan yararlanmaya davet ediyoruz. İstekli işletmelerle tanışmaya ve görüşmeye açığız.

TDG bünyesinde belirlenen ekip, M&A vasıtasıyla büyümeyi hızlandırma çalışmalarına başlayacaktır. TDG, toplumumuzun sadece sağlıklı teknolojik gelişmeden fayda sağlayacağına inanmaktadır. TDG, insanların güvenebileceği insan merkezli şirketlerin lideri olmak üzere küresel dünya için rekabetçi bir avantaj haline gelebilecek kazan-kazan tekliflerini M&A kapsamında da oluşturacaktır.

TDG Hakkında

TDG, toplumda sağlıklı teknoloji gelişiminin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

Avrupa ve Amerika’da faaliyet gösteren TDG, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, dağıtım, medya, uzay, telekom ve lojistik gibi çeşitli sektörlerden şirketlere teknoloji alanındaki uzmanlığı ve endüstri bilgisi ile hizmet ve çözümler sunmaktadır.

TDG, müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

TDG, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com