TDG, KalDer tarafından iki plaketle onurlandırıldı...

İstanbul, 23 Aralık 2019

Dijital dönüşümde dünya lideri olan TDG, KalDer tarafından 2019 yılının Sürdürülebilir Kalkınma ve Yönetim Sistemleri Eğitim Programına verdiği katkılar sebebiyle iki plaketle onurlandırıldı.

KalDer, Türkiye’nin Kalite Derneği ve EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı) Ulusal Ortak Kuruluşudur. Plaketler Bursa’da gerçekleşen KalDer’in etkinliğinde takdim edildi.

Bu plaketler iş ortağının KalDer’e olan etkin katkısının altını çizmesi açısından çok büyük önem arz etmektir.

2019 yılında TDG Bursa şubesi, KalDer ile başlattığı işbirliğini geliştirmeye devam etti. Ve özellikle, işletmeler için sürdürülebilir çözümler sunmak amacıyla yeni bir girişim başlattı. Önümüzdeki dönemde de bu işbirliğinin artarak devam etmesi bekleniyor.

TDG Global CEO’su Batur Erdoğan, “KalDer’in bu plaketleri takdim etmesi, TDG topluluğundaki çalışanların sıkı çalışmaları sayesinde olmuştur ve bizim için motive edici bir güçtür” , “Son zamanlarda farklı sektörlerde birçok projeyi tamamladık. Bunlar 2058 yılına kadar büyümemiz için sürdürülebilir çözümler üretiyor. Bu onurlandırma için KalDer’e çok teşekkür ediyorum. ” dedi.

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim |  cc@td-grp.com

Diğer Haberler