Cem Danyal Arslan, TDG’nin İngiltere ve İrlanda Ülke Yöneticiliğine atandı.

Londra, 1 Şubat 2020

1 Şubat 2020 itibariyle, Cem Danyal Arslan, TDG’nin İngiltere ve İrlanda Ülke Yöneticisi olarak atandı. Cem Danyal, İcra Kurulu Başkanı Batur Erdoğan’a bağlı olarak çalışacak.

Cem Danyal, TDG’ye 2020 yılında katıldı. TDG’den önce Softtech’de danışman olarak çalışan Sayın Arslan, 26 yıl boyunca T. İş Bankasında BT Strateji Geliştirme ve Planlama konularında birçok farklı pozisyonda görev almıştır.

Cem Danyal, bankacılık, yönetim, satın alma ve süreç iyileştirme konularında çok derin tecrübeye sahiptir. Kendisi çalışmalarını TDG Londra ofisinde gerçekleştirecektir.

Cem Danyal Arslan ODTÜ İşletme Bölümünden mezundur.

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com