Bursa Talks'a sponsor olduk...

TDG, Kasım 2018’de Bursa Talks etkinliğine sponsor oldu.

Bursa, 15 Kasım 2018

“Dijital Dönüşümü Nasıl Başlatırız” başlıklı konuşmayı Sayın Bülent Kutlu gerçekleştirdi. Bülent Kutlu konuşmasında otomotiv, tekstil ve üretim gibi endüstri sektörlerinde yıkıcı dijital rekabetten korunmanın yollarını ve dijitalleşmenin devrimci tarafını ele aldı.

Etkinliğe, 100’den fazla yönetici – çoğunlukla genel müdür ve dijital bölüm sorumluları – katıldı.

Etkinliğe TDG Almanya Yönetim Kurulu Başkanı Batur Erdoğan, TDG Türkiye Genel Müdürü Didem Saraç,  TDG Danışmanlık Grubu Başkanı Bülent Hasanefendioğlu, TDG İmalat, Satış ve Servis Sektörlerinden Sorumlu Başkanı Emin Direkçi katıldı. TDG Türkiye’ye Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bozbey tarafından verilen plaketi TDG adına Batur Erdoğan aldı.

TDG Türkiye Hakkında

TDG Türkiye, teknoloji sektöründeki yerli Türk sermayesi ile ortaya çıkarılan yeni teknolojilerin yetersizliğini görerek bu boşluğun doldurulması amacıyla kurulmuştur. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve iş süreçleri konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Düzce ve Sakarya lokasyonlarında faaliyet gösteren TDG Türkiye, teknoloji alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, üretim, finans, spor, sağlık, perakende, medya, telekom ve lojistik başta olmak üzere çok farklı sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.

TDG Türkiye, etik ve sorumlu teknoloji şirketi olarak sergilemiş olduğu örneklerle paydaşlarına yüksek performans sağlamayı taahhüt etmektedir. TDG’nin taahhüdü, TDG Ahlâk Kurallarında açıklanmaktadır.

TDG Türkiye , müşterilerinin en güvenilir iş ortağı olmayı ve geleceğin şirketlerini yaratma sürecinde proaktif yenilikçilik geni ile yanlarında bulunmayı amaçlar.

İletişim: TDG Kurumsal İletişim | cc@td-grp.com

Bursa Talks Hakkında

Bursa Talks yeni nesil bir platformdur. Teknoloji ve dijitalleşmenin getirdiği büyük değişime odaklanan Bursa Talks, kurumların, markaların ve bireylerin değişen ekosistemi algılamasını ve değişime uyum sağlamasını hedefliyor.

Busa Talks ağırlıklı olarak, yapay zeka, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, büyük veri, 3D yazıcılar, giyilebilir teknolojiler, akıllı şehirler ve akıllı fabrikalar, bulut bilişim, makine öğrenmesi ve derin öğrenme, siber güvenlik, kuantum bilgisayarlar, robotlar, blockchain ve Endüstri 4.0 teknolojileri gibi konulara odaklanmaktadır.

Bursa Talks platformundaki konuşmacılar, alanında uzman uzmanlardan oluşmakta ve uzmanlıkları mesleki bilgi, iş ve yaşam tecrübelerinden oluşmaktadır.