Covid-19’a cevabımız - TDG İcra Kurulu Başkanı Batur Erdoğan'ın mesajı

Sevgili TDG Topluluğu,

COVID-19, bildiğiniz gibi yaşamımızı ve işimizi değiştiriyor. Hepimiz devam eden bu kriz karşısında ailelerimizi, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve toplumumuzu en iyi şekilde nasıl koruyacağımıza ve destekleyeceğimize odaklandık.

Tüm TDG çalışanları adına, kalbimizin ve düşüncelerimizin bu hastalıktan etkilenen kişilerde olduğunu belirtmek isterim.

TDG’nin misyonu her zaman müşterilerinin dünyanın en iyi hizmet deneyimine sahip olmalarını sağlamaktır. Bu dönemde hepimiz uzaktan çalışıyoruz ve seyahat edemiyoruz. Ancak, yaratıcılık, üretkenlik, dijitalleşme ve e-ticaret, toplumumuzun ve ekonomimizin kısıtlanmaması için çok önemlidir.

TDG olarak, bu zorlu dönemde müşterilerimizin verimli ve rahat çalışabilmelerine odaklandık. Bu hedefi gerçekleştirmek için yaptıklarımız;

Hizmet sürekliliğini sağlamak. Yaratıcılık arayışınızda ve iş başarınızda TDG teknolojilerinin oynadığı kritik rolü biliyoruz. TDG hizmetlerinin tam olarak çalışır durumda olduğundan emin olmanızı istiyoruz. Bulut çözümlerimiz, yedeklenmiş ve dağıtık servis sağlayıcı modeliyle dünyanın çeşitli yerlerinden izlenir ve işletilir. Bu yapı, çözümlerimizi sunmaya ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilmemizi sağlar.

Bizimle iş yapmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmak. Bu yeni ortamda, siz müşterilerimizin işlerine destek olmak, servislerimize ve ürünlerimize sürekli erişim sağlayabilmeniz için müşteri dostu bir program uygulamaya başladık.

  • 31 Mayıs 2020’ye kadar web tabanlı Ecosh hizmetlerimizi ücretsiz veriyoruz. Ürünlerinizi satmanın ve dijital süreçlerinizi kendi müşterilerinizle paylaşmanızın size ve müşterilerinize yardımcı olacağını umuyoruz.
  • İşletmelerin müşterileriyle dijital iletişim kurmaları için acil ve yeni ihtiyaçlarının ortaya çıkacağını düşünerek, 31 Mayıs 2020’ye kadar GDC üzerinden verdiğimiz yazılım geliştirme ve mimari hizmetlerini ücretsiz olarak veriyoruz.
  • Bu sene fiziksel olarak yapmayı planladığımız “Coder in Action” Programını dijital hale getiriyoruz. Ve ilk yarışmanın konusunu da “Salgınlar” olarak belirledik. Bununla ilgili daha detaylı bilgileri zaman içinde sizlerle paylaşacağız.

TDG, eşi benzeri görülmemiş bu krizde sizi desteklemek için her zaman yanınızda olacaktır. Tüm TDG çalışanları her türlü sorularınız ve problemleriniz için yardıma hazırdır.

Her şeyden önce, güvenle ve sağlıkla kalın.

Saygı ve Sevgilerimle

Batur Erdoğan